Home O mnie

O mnie

o mnie

o mnieCzęste Polaków podróże oraz liczne medialne programy kulinarne z różnych zakątków świata pobudzają naszą wyobraźnie, wpływając na jakość odżywiania. Jakość tą podnoszą, wprowadzając do swojej kuchni nowe trendy, ukierunkowane na zdrowe i smaczne gotowanie.

Blog mój kieruję szczególnie do osób, które odrzucają bylejakość i szybką konsumpcję w fast foodach, a jedynie są chętne eksperymentować w swojej kuchni, przygotowując smaczne i zdrowe posiłki.

Pomysł utworzenia blogu zrodził się u mojego Grzesia, który przekonał mnie do założenia wirtualnego zeszytu kulinarnego. W zeszycie takim mogę dzielić się przepisami z innymi, ale daję również możliwość przygotowania posiłku innym domownikom pod moją nieobecność. Zachęcam wobec tego, nie tylko Panie, ale również Panów do odwiedzania mojego blogu.

Dla ciekawskich powiem, że nazwa blogu bardzo oddaje moją osobowość. Lubię wprawdzie podjadać delektując się czymś nadzwyczajnym, potrawą czy napojem sąsiada przy stole, ale głównym moim zamierzeniem jest zgłębienie bodźców smakowych. Stąd znajomi obserwując moje zachowanie przy stole, nazwali mnie Gryzek i Łyczek, a ja z kolei tak nazwałam swój blog.

Gotowanie jest sztuką samodzielnego tworzenia, przynosząca satysfakcję z oceny innych. Obecność swoją w kuchni postrzegam jak eksperyment, wspaniałą zabawę i relaks. Chcę stworzyć blog jedyny w swoim rodzaju.


Leave a Comment